ABSTRAWEAR
Klient
Abstrachuje TV to dynamicznie rozwijająca się marka videobloga rozszerzająca swoja działalność na inne branże. W 2013 roku do uniwersum Abstrachjuje dołączył brand odzieżowy – Abstrawear. W marcu 2014 roku rozszerzyliśmy współpracę z Klientem. Zapewniamy całościową obsługę w mediach społecznościowych oraz w przestrzeni internetowej, zarówno na poziomie kanału Abstrachuje TV jak i brandu Abstrawear.
REALIZACJA
Kampania
W pierwszym etapie kampanii polegającej na rozszerzeniu portfolio kanałów komunikacyjnych brandu wprowadziliśmy Abstrachuje TV na Instagram i Snapchat - media społecznościowe będące naturalnym kanałem komunikacji dla młodzieży w wieku szkolnym, czyli core target firmy.

W kolejnym etapie współpracy samodzielnie obsługujemy budżet reklamowy brandu Abstrawear promując markę na platformach Facebook (osobny profil marki), Snapchat oraz Instagram (product placement w ramach profili Abstrachuje TV). Dzięki dobrej współpracy od czerwca 2014 zapewniamy także obsługę kanałów sprzedażowych oraz reklamy BTL, głównie eventów oraz POS.

Abstrachuje TV zyskało ponad 160 tysięcy followersów na Instagramie, każde zdjęcie uzyskuje zasięgi rzędu 20 tysięcy wyświetleń. Na profilu facebookowym Abstrawear zgromadziliśmy 45 tysięcy fanów, w tym 5 tysięcy podczas 3 tygodni trwania konkursu, w którym główną nagrodą było prywatne spotkanie z fanami.


Linki

https://www.facebook.com/abstrawear?fref=ts
https://www.facebook.com/abstrachujetv?fref=ts
https://www.youtube.com/user/AbstrachujeTV
http://abstrawear.com/











ZDJĘCIA

}


Zobacz nasze pozostałe usługi




Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl