ASPOL
Klient
Od września 2013 roku prowadzimy kompleksową obsługę firmy As-Pol, która jest producentem wysokiej jakości mięsa dla psów. Zakres naszej współpracy obejmuje realizację takich projektów jak blog "Zdrowy Pies" oraz strony na Facebooku "Mięso dla psów" i jej czeskiego odpowiednika – "Maso pro psy".
REALIZACJA
Kampania
Na rzecz klienta zrealizowaliśmy strategię obecności marki na Facebooku. Prowadzimy kompleksową obsługę fanpage'a, zarówno w języku polskim jak i czeskim. Jesteśmy odpowiedzialni za komunikację z klientami, kampanie reklamowe, realizacje graficzne, generowanie interakcji. W ramach komunikacji zamieszczamy zarówno posty produktowe jak i mające na celu zaangażowanie odbiorców. Nieustannie realizujemy cele jakimi są zwiększenie liczby fanów oraz klientów As-Pol.

W celu stworzenia stałych więzi z klientami dla As-Pol blog "Zdrowy Pies", który w pełni obsługujemy, zarówno w kwestii zawartości strony jak i grafiki. Systematycznie tworzymy szereg wartościowych informacji, ciekawostek i porad, zredagowanych w oparciu o wiedzę specjalistów. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi odbiorcami, prowadząc z nimi ciągłą dyskusję w formie komentarzy jak i newsletterów, które rozsyłamy raz w miesiącu.


Linki

https://www.facebook.com/masopropsy.cz?fref=ts
https://www.facebook.com/miesodlapsow?fref=ts
http://blogzdrowypies.pl/
http://www.sklep.miesodlapsow.pl/POZOSTAŁE PROJEKTY

}


Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl