• <span class='slidbigtext'><strong>CONTENT</strong><br>MARKETING</span>
Content Marketing
Skuteczność tradycyjnych przekazów reklamowych spada. Natłok reklam doprowadził do powstania zjawiska banner blindness – współcześni klienci nie zwracają już uwagi na wszędobylskie bannery, wyskakujące okienka i nachalne komunikaty. Doceniają natomiast treści tworzone z pasją, znawstwem i zaangażowaniem. Content Marketing wyznacza więc świetny kierunek do zwiększania konwersji i budowania dobrych relacji. Postaw na unikalny copywriting i skuteczną komunikację z klientem. Dostarczaj wartościowego contentu, pokaż, że jesteś ekspertem w swojej branży!
Alternatywa dla tradycyjnej reklamy

Marketing treści jest prawie 20 razy skuteczniejszy w zwiększaniu współczynnika ROI niż tradycyjne strategie promocyjne. Wartościowa treść przyciąga uwagę, buduje zaufanie i aktywizuje do dalszego działania. Odpowiadające potrzebom, zainteresowaniom i problemom Klientów teksty i grafiki przekonują i przywiązują do marki. Wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom. Powierz nam prowadzenie bloga firmowego, kreację postów i artykułów. Będziemy w Twoim imieniu publikować unikatowe, rzetelne i angażujące treści, dzięki którym uda Ci się zyskać większy ruch i zainteresowanie nowych Klientów.

Korzyści marketingu treści

Kampanie content marketingowe mają duży potencjał, nie tylko wizerunkowy. Użytkownicy zainteresowani publikowanymi na Twojej stronie treściami pozostawią po sobie ślad w formie leadu - zapiszą się do newslettera, zaczną śledzić Twój fanpage na Facebooku, a może nawet podejmą pierwsze zakupowe decyzje. Dobry kontent to także kluczowy element w procesie pozycjonowania strony. Google, podobnie jak Twoi Klienci, docenia wartościowe treści!

Content Marketing a Marketing Wirusowy

Twoi Klienci, tak jak wszyscy użytkownicy mediów społecznościowych, lubią dzielić się wartościowymi treściami. Linkowanie do ciekawych artykułów, przesyłanie treści w wiadomościach prywatnych, komentowanie wpisów – pozwól swoim Klientom przejąć inicjatywę! Daj im powód do tego, by sami promowali Twoją markę.Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl