• <span class='slidbigtext'><strong>IDENTYFIKACJA</strong><br>WIZUALNA</span>
Identyfikacja wizualna
Zapamiętujemy przez wzrok. Kojarzymy marki przez logo i przyjętą konwencję kolorystyczną, rozpoznajemy fanpage po cover photo a stronę internetową po stałych elementach graficznych. Spójna, oddająca charakter firmy identyfikacja wizualna pomaga kreować tożsamość i wpływa na większe rozpoznawanie marki. Zbuduj więc atrakcyjny wizualnie, ale też łatwo identyfikowalny branding, dzięki któremu Twoja marka trafi do większego grona zainteresowanych i zyska na atrakcyjności u nowych Klientów! Wyróżnij się z tłumu konkurencji oryginalnym pomysłem na system identyfikacji graficznej, który ugruntuje Twoją pozycję w branży i przyczyni się do wzrostu sprzedaży.
Zacznij od logotypu

System identyfikacji wizualnej zaczyna się w momencie ustalenia znaku firmowego. Projektowanie logotypu to jedno z najważniejszych wyzwań, przed którym stoi Agencja Kreatywna. Stworzenie atrakcyjnego, estetycznego, interesującego i przede wszystkim współgrającego z profilem marki logo przyniesie wiele korzyści wizerunkowych. W końcu jak Cię widzą, tak cię piszą! Pomożemy Ci w tym, by widzieli Cię nie tylko w lepszym świetle, ale też w szerszym kręgu.

Zadbaj o detale

Dbałość o szczegóły w działaniach wizerunkowych bardzo się opłaca. Wizytówka, papier firmowy, teczka z logotypem firmy, starannie opracowane graficznie materiały reklamowe - Klienci zwracają uwagę na to, w jaki sposób firma podchodzi do tych pozornie mało istotnych elementów. Zadbaj więc o to, by Twoja marka była rozpoznawalna, spraw, by Twoi Klienci poczuli, że mają do czynienia z silną, solidną firmą. Stworzymy dla Ciebie projekt identyfikacji graficznej, dzięki któremu poprawisz wizerunek swojej marki.

Zmień się na lepsze

Potrzebujesz zmiany? Chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy? Razem damy radę! Opracujemy dla Ciebie skuteczną strategię rebrandingową. Przeanalizujemy dotychczasowe działania i stworzymy dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej firmy system komunikacji wizualnej. Dostarczymy Ci niebanalnych pomysłów, pomożemy wdrożyć odświeżające rozwiązania i wspólnie zmienimy wizerunek marki.Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl