• <span class='slidbigtext'>KAMPANIE <strong>ZINTEGROWANE</strong></span>
Kampanie zintegrowane
Kompleksowa strategia obecności marki w sieci to nasza specjalność! Kreujemy i wdrażamy kampanie zintegrowane, które angażują kilka kanałów komunikacyjnych jednocześnie. Zawsze stawiamy na oryginalne pomysły, bo wierzymy, że zaangażowanie to kluczowy element w budowaniu długoterminowej, dobrej relacji z Klientem. Zadbamy o Twoją reputację, poprowadzimy skuteczny dialog z klientami, będziemy aktywizować i zachęcać do interakcji. Działaj na wielu płaszczyznach, angażuj, kreuj swój wizerunek w internecie!
Marketing zintegrowany w sieci

Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, blog firmowy, kanał video, marketing w wyszukiwarkach, współpraca z blogerami, projekty landing page – mamy doświadczenie i chętnie wykorzystamy je w trakcie pracy nad Twoim projektem. Wielokierunkowe działania mają duży marketingowy potencjał. Wykorzystaj go jak najpełniej!

Jak działamy

Inicjatywy marketingowe przeprowadzane w ramach kampanii zintegrowanej muszą być spójne, przemyślane i odpowiednio zaplanowane – tylko w takich okolicznościach przyniosą pożądane rezultaty. Planowanie strategii wizerunkowych w sieci to duże wyzwanie, któremu musi towarzyszyć dokładna analiza potrzeb i celów, jakie stawia sobie firma. Działania prowadzone w wielu obszarach powinny być zsynchronizowane i wzajemnie dopełniające się. Dobór narzędzi komunikacyjnych musi współgrać z ogólnymi założeniami całej kampanii. Wiemy, jak się to robi!

Połącz siły

Różnorodność narzędzi promocyjnych w oczywisty sposób wpływa na zwiększenie zasięgu rozpoznawalności. Każde medium ma określoną grupę odbiorców, dlatego też warto działać na wielu obszarach po to, by trafić do jak najszerszego grona. Znamy rozległy świat mediów społecznościowych, wiemy jakimi prawami rządzą się największe serwisy Social Media i w jaki sposób skutecznie komunikować się Klientami. Zaufaj naszemu doświadczeniu! Nasza Agencja Interaktywna skutecznie łączy działania we wszystkich obszarach z dużym potencjałem.Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl