MARTHU
Klient
Od 2012 roku Link Me Up współpracuje z powstałą w Krakowie firmą Marthu, zajmującą się szyciem ubrań ( w tym koszul, koszulek i sukienek) z nadrukami artystycznymi. Sztandarowym produktem firmy są muchy Marthu to niebanalna klasyka w nowym, oryginalnym wydaniu. Produkty często tworzone są na indywidualne zamówienie, a więc jedyne w swoim rodzaju.
REALIZACJA
Kampania
W ramach współpracy od podstaw przygotowaliśmy dla Marthu pełną strategie obecności w Internecie. W krótkim czasie firma zyskała duże uznanie i popularność wśród bywalców serwisów takich jak Facebook (gdzie obecnie ilość fanów oscyluje wokół 7,5 tysiąca) Instagram, Tumblr, Pinterest czy Twitter. Ważnym elementem budowania promocji tej firmy w Internecie jest wykorzystanie jej artystycznej strony by dotrzeć do koneserów rzeczy unikalnych i niebanalnych. Cel ten z powodzeniem realizowany jest przez stałą obecność Marthu na portalu Bechance, gdzie prezentowane przez nich portfolio dociera do przedstawicieli środowiska artystycznego.

Firma z powodzeniem zaprezentowała się również widowni telewizyjnej. To w ich niesztampowych ubraniach można było oglądać zespół Hatbreakers - ścisłych finalistów popularnego programu X-Factor, realizowanego przez telewizję TVN. Z powodzeniem zdobywamy dla Marthu zamówienia spoza kraju, co jest możliwe dzięki obecności marki na międzynarodowej platformie sklepowej Etsy.com.


Linki

http://marthu.com/
http://instagram.com/marthucom
https://www.facebook.com/fan.page.marthu
http://pl.pinterest.com/marthucom/
https://twitter.com/marthucom

POZOSTAŁE PROJEKTY

}


Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl