Social
media
Content
marketing
Kampanie
zintegrowane
Identyfikacja
wizualna
Strony
internetowe
By skutecznie działać w Internecie Twoja firma potrzebuje dobrze zaplanowanej, zakodowanej i sprawnie działającej strony internetowej, która zachęci potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej usługi. Link Me Up stworzy dla Ciebie stronę, która będzie czytelna, efektowna wizualnie, a także, co najważniejsze, użyteczna i intuicyjna w działaniu dla użytkowników. W ten sposób sprawisz, by klienci, którzy weszli na Twoją witrynę szybko znaleźli potrzebne im produkty i informacje, co przyczyni się do zwiększenia sprzedaży, zadowolenia klientów i zwiększenia prawdopodobieństwa ich powrotu.
Tradycyjne formy reklamy już dawno straciły na skuteczności. Rolę najbardziej opiniotwórczego kanału komunikacji z marką przejmują Social Media. Siła oddziaływania mediów społecznościowych jest ogromna. Nowe Media i platformy przeznaczone do komunikacji i wymiany opinii kreują marketingową rzeczywistość. Klienci ufają opiniom swoich znajomych i jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie szukają informacji o produkcie właśnie poprzez Social Media. Cenią zaangażowanie marki, dlatego też aktywność i częste interakcje z klientami na Facebooku, Instagramie i Snapchacie są kluczowe.
Twoi Klienci lubią dzielić się inspirującymi treściami. W gąszczu mało interesujących i nieodpowiadających ich potrzebom informacji, doceniają angażujące publikacje. Content Marketing wyznacza dobry kierunek wszystkim prowadzonym działaniom marketingowym. Artykuły eksperckie, wartościowe grafiki, angażujące i zachęcające do dalszej dyskusji tematy, rekomendacje - regularnie dostarczaj treści, które zachęcą ich do dalszej interakcji. Zbuduj wizerunek marki zaangażowanej, która dba i dobrze zna swoich Klientów.
Marketing internetowy stwarza ogromne możliwości działania. Wykorzystaj je jak najpełniej, stań się obecny! Pomożemy Ci odkryć potencjał drzemiący w Social Media, zaprojektujemy blog firmowy, dostarczymy ciekawych treści, przeprowadzimy skuteczny marketing w wyszukiwarkach. Dobierzemy narzędzia, dopasujemy komunikację do każdego medium, połączymy siły i stworzymy dla Ciebie spójną strategię działania, która pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów.
Wizualna reprezentacja Twojej marki to niezwykle istotny element budowania wizerunku. Atrakcyjna oprawa graficzna będzie budzić pozytywne skojarzenia i przełoży się na zwiększenie rozpoznawalności Twojego brandu. Stworzymy dla Ciebie spójny system identyfikacji wizualnej, zaprojektujemy logo, wizytówkę, papier firmowy oraz wszystkie materiały reklamowe. Pomożemy Ci również odświeżyć dotychczasowy wizerunek poprzez kompleksowy rebranding. Stań się rozpoznawalną, silną marką!
}


Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl