ROCA POLSKA
Klient
W listopadzie 2012 roku Link Me Up nawiązało współpracę z obecną w 145 krajach firmą zajmującą się szerokorozumianym wyposażeniem łazienek. W pierwszym etapie współpracy agencja była odpowiedzialna za promocję międzynarodowego konkursu Jump the Gap skierowanego do studentów architektury, wzornictwa przemysłowego oraz młodych projektantów i architektów.
REALIZACJA
Kampania
Celem kampanii był wzrost liczby zarejestrowanych użytkowników w konkursie. W ramach współpracy zrealizowaliśmy dla klienta kampanie reklamową na portalu Facebook.

W okresie konkursu prowadziliśmy fanpage Projekt Dizajn, który jest oficjalnym kanałem komunikacji firmy na Facebooku. Promocję konkursu realizowaliśmy również na stronie konkursykreatywne.pl, która skupia artystów, dizajnerów i projektantów. W wyniku dobrej współpracy do dnia dzisiejszego prowadzimy fanpage promując bieżące wydarzenia, w których marka uczestniczy, angażujemy fanów do rozmowy z marką, promujemy produkty oraz przeprowadzamy konkursy wykorzystujące natywne funkcjonalności Facebook'a.


Linki

https://www.facebook.com/projektdizajn
http://www.roca.pl/
http://www.pl.laufen.com/POZOSTAŁE PROJEKTY

}


Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl