• <span class='slidbigtext'><strong>SOCIAL</strong> MEDIA</span>
Uwielbiamy media społecznościowe
Nieustannie obserwujemy, analizujemy i testujemy nowe rozwiązania. Jesteśmy na bieżąco z trendami, wiemy jakie działania podejmować by w pełni wykorzystać ogromny potencjał drzemiący w social media marketing. Omijamy przetarte szlaki, szukamy innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań, które pozwalają budować długoterminową i owocną w pozytywne wrażenia relację z klientem.

Social Media znamy od podszewki.
Potencjał Nowych Mediów

Ponad połowa Polaków regularnie korzysta z mediów społecznościowych. Prawie 75 % klientów szuka informacji o marce i produkcie w Social Media jeszcze przed podjęciem decyzji zakupowych. Klienci ufają opiniom znajomych, kreując swoje wyobrażenia o marce na podstawie wrażeń i emocji, których doświadczyli podczas interakcji na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie. Statystyki mówią same za siebie – obecność brandu i reklama w Social Media to obecnie najskuteczniejsza metoda promocji w sieci.

Gdzie działamy

Z sukcesami prowadzimy komunikację w najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Skutecznie generujemy interakcję na Facebooku, zyskujemy nowych followersów na Instargramie, aktywizujemy fanów na Snapchacie, Twitterze i Pintereście. Prowadzimy akcje marketingowe i promocyjne, organizujemy konkursy, ustalamy strategie komunikacji i na bieżąco monitorujemy aktywność użytkowników. Reklama firmy na Facebooku i social media marketing to nasze mocne strony.

Jak pracujemy

Doświadczenie w prowadzeniu strategii marketingowych w obszarze Nowych Mediów poszerzyło naszą perspektywę i pozwoliło wypracować narzędzia, dzięki którym kreujemy oryginalne i przede wszystkim angażujące akcje społecznościowe. Potrafimy przewidywać potencjalne zagrożenia i doskonale wiemy, że każdy post, komentarz i ruch w sieci ma znaczenie i wpływa na całościową ocenę wizerunku. Znamy tajniki zbierania lajków, wiemy jak aktywizować i zapraszać do interakcji, znajdujemy niebanalne rozwiązania, mówimy językiem Klienta, umacniamy więzi. Słuchamy, obserwujemy i rozmawiamy. Nasza Agencja Social Media zadba o Twój profil dostarczając ciekawych i angażujących postów, wzbogaci go o atrakcyjne grafiki, poprowadzi sprawną komunikację z fanami zwiększając ruch sprzedażowy. Świat mediów społecznościowych nie jest nam obcy. Sprawimy, że Twoja firma również znajdzie w nim swoje należyte miejsce.Zobacz nasze pozostałe usługi
Bądźmy w kontakcie
Adres
ul. Bieżanowska 77/4
30-658 Kraków
NIP: 769-210-92-47
tel. 728 225 458
biuro@linkmeup.pl